Tworzymy i pozycjonujemy
strony internetowe w języku
niemieckim, które mówią
językiem Twojej grupy docelowej

Stworzymy dla Ciebie stronę, która podkreśli korzyści współpracy z Twoją firmą. Jako eksperci od rynku niemieckojęzycznego jesteśmy przekonani,
że niemiecka strona internetowa nie powinna być kopią polskiej wersji – w końcu kierujesz ją do innego klienta.
Group-11.png
Warstwa_1-2.png
Group-12.svg
Vector
Group-619.png

Niemiecka strona internetowa
skrojona na miarę Twojej grupy docelowej

W Die Besten 99 projektujemy i tworzymy strony internetowe, które są specjalnie dopasowane do niemieckiego rynku. Nasze rozwiązania obejmują zarówno strony typu one page, jak i multipage. Każda z nich jest zaprojektowana tak,
aby przemawiać językiem Twojej grupy docelowej i skutecznie komunikować korzyści współpracy z Twoją firmą.
Dbamy o to, aby nasze strony podkreślały unikalne wartości, które są kluczowe dla niemieckich klientów biznesowych.

Jednakże, nawet najlepsza niemiecka strona internetowa nie zagwarantuje dotarcia do klienta, jeśli nie będzie zoptymalizowana pod kątem SEO.  Dlatego oprócz tworzenia unikalnych treści, zapewniamy również ich pozycjonowanie na Niemcy. Dzięki temu Twoja witryna ukazuje się wyżej w wynikach wyszukiwania na hasła
istotne z perspektywy grupy docelowej.

Tworzenie stron internetowych Niemcy od czego zaczniemy współpracę?

Stworzenie strony internetowej na Niemcy może wydawać się czymś banalnym. W końcu wystarczy przetłumaczyć polską stronę i odtworzyć ją na niemieckiej domenie, prawda? Niestety, ale to nie takie proste. Twoi potencjalni niemieccy klienci biznesowi mają specyficzne oczekiwania, potrzeby i preferencje, które muszą być uwzględnione w projekcie strony internetowej na rynek niemiecki. 

Przed rozpoczęciem procesu tworzenia niemieckiej strony internetowej musimy:

Zrozumieć Twoją firmę:

Jakie są Twoje cele biznesowe na rynku niemieckim
i unikalne wartości Twojej firmy.

Poznać Twoją konkurencję:

Dlaczego potencjalni partnerzy handlowi powinni wybrać właśnie Twoją firmę, a nie lokalne przedsiębiorstwa?

Poznać Twoją grupę docelową:

Kto jest Twoim idealnym partnerem handlowym w Niemczech?
Jakie są jego problemy, wyzwania i potrzeby?

Poznać słowa kluczowe:

Jakie zapytania wpisują w wyszukiwarkę Twoi potencjalni klienci biznesowi? Gdzie szukają informacji?

Dopiero po uzyskaniu tych informacji możemy rozpocząć projektowanie strony internetowej na rynek niemiecki,
która będzie nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim sprzedawać.

Jak przebiega nasz proces tworzenia
strony internetowej po niemiecku?

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się współpracować z agencją interaktywną przy tworzeniu strony internetowej, nasz proces prowadzenia projektu może wydać Ci się nieco kontrowersyjny – lub wręcz przeciwnie: rozwiązywać problemy, z jakimi konfrontowano Cię w przeszłości. W procesie tworzenia Twojej niemieckiej strony internetowej zdejmujemy z Ciebie ciężar decyzji i tylko dwa razy pytamy Cię o akceptację – na etapie sformułowanego briefu oraz gotowego layoutu strony. Dlaczego tak kategorycznie? 
Clip path group

Treści i układ Twojej strony internetowej planujemy
w kontekście celów sprzedażowych, jakie wspólnie zdefiniowaliśmy.
Potrafimy lepiej rozpoznać, czego oczekuje grupa docelowa i jakie treści wzbudzają w klientach zaufanie do podejmowania współpracy.
W ten sposób w ciągu trzech tygodni realizujemy piękne
i praktyczne strony internetowe, które sprzedają Twoją firmę jako kompetentnego dostawcę produktów lub usług.

~ Agata Goba

Jakie problemy rozwiązują nasze strony
internetowe na rynek niemiecki?

NIEMIECKI COPYWRITING 

Nie poprosimy Cię o pomoc przy copywritingu, tylko sami pozyskamy od Ciebie wiedzę i stworzymy wszelkie treści. Copywriting niemiecki nie polega u nas na tłumaczeniu treści z języka polskiego, tylko na tworzeniu unikalnych, angażujących i precyzyjnych tekstów, które będą rezonować z Twoimi potencjalnymi kontrahentami. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku, stworzymy na Twoją niemiecką stronę www treści, które skutecznie przekażą wartości Twojej firmy, zbudują zaufanie i zachęcą do działania.

TREŚCI TWORZONE PRZEZ NATIVE SPEAKERÓW

Oszczędzamy Ci zakłopotania przed rodowitymi Niemcami, ponieważ teksty dla tworzonej przez nas strony internetowej na Niemcy strony piszą niemieccy native speakerzy, a nie polscy tłumacze. Dzięki temu zapewniamy naturalność
i autentyczność komunikacji, co z kolei przekłada się na większe zaufanie i lepsze zrozumienie treści przez niemieckich odbiorców. Nasze teksty są nie tylko poprawne językowo, ale także dostosowane kulturowo, co pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy na niemieckim rynku.

ZDJĘCIA PRODUKTOWE I WIZUALIZACJE

Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami produktowymi, zorganizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową
lub stworzymy wizualizacje 3D. Dzięki temu Twoje produkty lub będą prezentowane na Twojej niemieckiej stronie internetowej w najwyższej jakości, co zwiększy ich atrakcyjność i profesjonalizm w oczach klientów. 

NIEMIECKOJĘZYCZNE KATALOGI PRODUKTOWE

Niemieckojęzyczny katalog to niezbędny element Twojej strony internetowej. Jeśli jeszcze takowego nie posiadasz,
nasz zespół zaprojektuje katalog, który będzie nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny i dostosowane do niemieckiego rynku. Tworzone przez nas broszury zawierają niezbędne informacje, takie jak opisy produktów lub usług, specyfikacje techniczne i wysokiej jakości zdjęcia, które pomagają w prezentacji Twojej oferty. 

SPRAWDZONE ZAPLECZE TECHNICZNE

W razie niezdecydowania chętnie doradzimy Ci, jakiego dostawcę serwera wybrać. Nasze doświadczenie pozwala
nam dobrać sprawdzone rozwiązania, odpowiednie dla Twojego biznesu. Bazując na wieloletniej współpracy z różnymi dostawcami, znamy ich mocne i słabe strony, co pozwala nam wybrać optymalne rozwiązanie.

TEKSTY PRAWNE 

Tworzymy teksty prawne według sprawdzonych szablonów oraz zabezpieczamy Twoją witrynę banerem cookies w kooperacji
z eRecht24. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona internetowa na rynek niemiecki jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi i spełnia wszystkie wymogi ochrony danych osobowych. Nasze rozwiązania są regularnie aktualizowane, aby uwzględniać najnowsze zmiany w prawie, co gwarantuje bezpieczeństwo Twojego biznesu w sieci.

POZYCJONOWANIE NA NIEMCY

Dbamy o to, aby Twoja strona była prawidłowo zoptymalizowana pod kątem SEO. Dzięki naszym dzialaniom, Twoja witryna
nie tylko będzie pełnić rolę estetycznej wizytówki, ale także skutecznie przyciągnie odpowiednie osoby - czyli takie realnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. Nasz zespół będzie bieżąco monitorować i analizować wyniki, aby stale doskonalić strategię SEO, dostosowując ją do zmieniających się algorytmów i trendów rynkowych.

REGULARNE AKTUALIZACJE

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoja strona internetowa na Niemcy powinna ewoluować, tak samo jak ewoluują potrzeby Twojego biznesu. Dlatego nie dopuścimy do sytuacji, w której na stronie znajdować się będą nieaktualne informacje - w końcu to mogłoby negatywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy. Z nami masz pewność, że Twoja strona będzie zawsze aktualna i gotowa sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego.

Cechy techniczne tworzonych
przez nas stron internetowych na Niemcy

oparte na indywidualnym projekcie graficznym

programowane w CMS WordPress

zoptymalizowane pod względem prędkości

responsywne

zabezpieczone certyfikatem SSL

zabezpieczone tekstami prawnymi

Co wyróżnia nasze usługi pozycjonowania stron
internetowych na Niemcy?

Wiesz już, że w Die Besten 99 zajmujemy się tworzeniem stron internetowych na rynek niemiecki, które mówią językiem Twojej grupy docelowej. Nie inaczej jest w przypadku naszych usług pozycjonowania. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu niemieckiego rynku i zachowań zakupowych konsumentów, wiemy, jak przyciągnąć wartościowych klientów.
Nasze podejście skupia się na wykorzystaniu odpowiednich słów kluczowych, które realnie przekładają się na kaloryczne leady, a nie na przypadkowy ruch.

Dlaczego mamy tak nieszablonowe
podejście do niemieckiego SEO?

Większość agencji SEO będzie starała się przekonać Cię do siebie liczbą słów kluczowych, na które będzie pozycjonowana Twoja witryna, a także Zapewnianiami o zwiększeniu liczby odwiedzin na stronie. W tym podejściu brakuje jednak jednego… Strategicznego myślenia o osiągnięcia celu, jakim jest zwiększenie sprzedaży. Bo na co przyda Ci się duży ruch na stronie, jeśli trafiać będą do Ciebie nieodpowiednie osoby?

Dlatego w Die Besten 99 działamy inaczej. Naszym celem nie jest zwiększenie ruchu na Twojej stronie, tylko sprowadzenie na nią Twoich potencjalnych partnerów handlowych. Dzięki dogłębnej analizie Twojej grupy docelowej przeprowadzonej już na etapie briefu, skupiamy się na precyzyjnie dobranych słowach kluczowych, które przyciągają odpowiednich odbiorców, gotowych do podjęcia decyzji zakupowych. Dzięki temu Twoja strona nie tylko zyskuje na widoczności, ale przede wszystkim generuje wartościowe leady, które przekładają się na realne wyniki sprzedażowe.

~ Paula

3 korzyści z pozycjonowania niemieckiej
strony internetowej z Die Besten 99

Holistyczne podejście 

Zależy nam na tym, aby podejść do Twojego biznesu w sposób holistyczny. Dlatego zajmujemy się wyłącznie pozycjonowaniem niemieckich stron internetowych, które sami stworzyliśmy. Pozwala nam to na konsekwentne wdrażanie strategii, poczynając od zaprojektowania strony, przez stworzenie angażujących treści po dotarcie oferty do Twoich potencjalnych partnerów handlowych. 

Precyzyjne targetowanie odbiorców i wzrost jakości leadów

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu rynku niemieckiego, docieramy do odbiorców, którzy są naprawdę zainteresowani Twoimi produktami lub usługami. Nasze strategie pozycjonowania koncentrują się na przyciąganiu wartościowych leadów, a nie przypadkowych odwiedzin. To oznacza, że ruch na Twojej stronie składa się z osób gotowych do podjęcia decyzji zakupowych, co znacząco zwiększa konwersję
i przekształca leady w długoterminowych klientów. 

Optymalizacja konwersji 

Poza samym zwiększeniem widoczności i przyciąganiem wartościowych leadów, nie zapominamy
o optymalizacji lejka marketingowego na Twojej stronie. Upewniamy się, że Twoja witryna jest intuicyjna, łatwa w nawigacji, atrakcyjna wizualnie i skutecznie prowadzi użytkowników przez proces zakupu.
To podejście zwiększa wskaźnik konwersji, przekształcając odwiedzających w lojalnych klientów.

portfolio

https://db99.pl/wp-content/uploads/2023/05/Group-321-1.png

Podoba Ci się nasz system prowadzenia projektu i dotychczasowe portfolio?

Zadzwoń do mnie lub napisz