targi

w

to tradycyjna i wciąż
skuteczna inwestycja

– jeśli zainwestujesz mądrze.

Group-11.png
Warstwa_1-2.png
Group-12.svg

targi

Przygotuj się do targów w Niemczech formułując dedykowane materiały marketingowe i zatrudniając doświadczonego handlowca.

Naszą ofertę wsparcia targowego kierujemy do firm, które inwestując w stoisko targowe nastawiają się na długofalową sprzedaż klientom niemieckojęzycznym. Czasami klient niemieckojęzyczny na targach międzynarodowych nie jest priorytetem, a jedynie „wypada go obsłużyć” – w takiej sytuacji inwestycja w wynajem doświadczonego handlowca w strukturach naszej firmy nie będzie konieczna.

Decydując się na usługę wsparcia targowego, wspólnie nakreślimy perspektywę współpracy po targach – zakładając, że nasz handlowiec wykorzysta 100% potencjału nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami.

Dlaczego tak ważne jest uzgodnienie perspektywy współpracy po targach?

Warstwa

Handlowiec będzie przedstawiał się jako pracownik w Twojej firmie, świadcząc swoją postawą i jakością komunikacji o wysokich standardach obsługi w Twojej firmie.

Jeśli po targach klient nie będzie miał możliwości skomunikować się z handlowcem, może nie zaufać Twojej firmie w dalszej perspektywie.

db99

W ramach usługi outsourcingu handlowca na targi w Niemczech, przekażemy Ci szereg wskazówek dotyczących przygotowania się do targów: od dedykowanych materiałów marketingowych, po gadżety oraz logistykę i zakwaterowanie w Niemczech.

Materiały marketingowe przygotujemy po stawkach preferencyjnych, ponieważ zależy na długoterminowej współpracy z Tobą.

3.svg

Co do zasady, nie świadczymy usługi jednorazowego wsparcia targowego. Targi nie są celem samym w sobie, a wysokobudżetową inwestycją w „gorące leady”, które miały okazję zapoznać się z produktami i energią zespołu.

We współpracy z Tobą interesuje nas rozwój sprzedaży. Jednorazowe wsparcie targowe to inwestycja bez przyszłości, a my nie chcemy narażać Cię na bezsensowne koszty.

https://db99.pl/wp-content/uploads/2023/05/Group-321-1.png

Nie możesz się zdecydować?
Chętnie Ci doradzę!

Zadzwoń do mnie