Jeden abonament

kilku budowniczych

Twojego sukcesu
w Niemczech.

Ceny usług w Inkubatorze

Outsourcując sprzedaż i marketing w naszej firmie, w ramach jednego abonamentu otrzymujesz zaangażowanie kilku specjalistów, którzy współpracują ze sobą na rzecz osiągania celów sprzedażowych.

Ponieważ budowanie struktur dystrybucyjnych w Niemczech to proces, którego końca nie sposób przewidzieć lub zaplanować, najlepszą formą finansowania tej inwestycji jest abonament. Decydując się na abonament w naszej firmie dajesz wyraz postawie długoterminowej – która u podstaw ma decyzję o nastawieniu własnej organizacji na długofalowe działania eksportowe.

W dużym uproszczeniu – kiedy rozpoczynamy z Tobą abonament, posiadamy już narzędzia, aby go realizować oraz ustaliliśmy wektor działania, oparty na wiedzy o konkurencji oraz potencjale dystrybucyjnym Twoich produktów.

Dlatego oferujemy Ci szereg usług przygotowujących do abonamentu, których uprzednia realizacja przyspieszy osiąganie celów w samym abonamencie. Z drugiej strony, skorzystanie z naszych usług przygotowujących do abonamentu pozwoli Ci przetestować jakość naszej pracy i dostarczy Ci konkretnych informacji, na podstawie których łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o współpracy abonamentowej.

Plany abonamentowe

OUTSOURCING
SPRZEDAŻY

6.600 PLN netto*

OUTSOURCING SPRZEDAŻY
I MARKETINGU

19.900 PLN netto*

OUTSOURCING
SPRZEDAŻY PLUS

9.900 PLN netto*

Usługi przygotowujące
do abonamentu

RESEARCH KONKURENCJI

3.000 PLN netto*

KAMPANIA TESTOWA

od 5.000 PLN netto*

Nie możesz się zdecydować?
Chętnie Ci doradzę!

Zadzwoń do mnie